progressivefm.lv

Radio – toreiz un tagad

Kā ātrāk atbrīvoties no kredītiem un aizņēmumiem?

Ikviena cilvēka dzīvē pienāk tāds brīdis, kad iztikas līdzekļu vai kopējo līdzekļu daudzums ir izsīcis līdz robežai, kad cilvēks netiek “izvilkt” līdz mēneša beigām, vai arī nevar atļauties iegādāties kādu ļoti ilgi kārotu lietu, jo tā vienkārši maksā daudz vairāk, nekā ienākumi atļauj iztērēt, kā arī visiem gribās visu uzreiz. Iemesli, kādēļ pienāk šāds brīdis cilvēka dzīvē, ir ļoti daudz un dažādi, taču skaidrs ir viens, ka ja cilvēkam netiek izsniegts avanss vai kādā citādā veidā tas neiegūst nepieciešamos līdzekļus, ir jāvēršas pie ātrajiem kredītiem, ilgtermiņa kredītiem, kredītlīnijām un aizņēmumiem no ģimenes, radiem vai draugiem. Savukārt, kad kredītu un aizņēmumu ir ieņemts pārāk daudz, cilvēks nonāk vēl smagākā situācijā – aizdevumu un kredītu pārpilnībā, kas noved pie ļoti marģinālas jeb dzīves “uz robežas”.

Kā atbrīvoties no kredītiem un visiem aizņēmumiem pēc iespējas ātrāk?

Lai vai arī tas var likties konkrētā dzīves posmā pavisam neizdarāmi un nereālistiski, taču ievērojot vairākus soļus un noteikumus, ir iespējams ievērojami samazināt to laika posmu, kurā visi parādi un kredīti tiek atdoti un atlīdzināti devējam ar visiem procentiem el mejor portal web.

1. Jātiek galā pašam

Ir ļoti daudz dažādu mārketinga ekspertu un dažādu finanšu ekspertu, kuri sola ātrā laika posmā izvest jebkuru cilvēku no parādiem un kredītiem, taču vairākumā gadījumu šie “eksperti” ir vienkārši reklāmas un jūsu naudas iekasēšanas eksperti, jo – tas nav noslēpums, ka no parādiem var atsvabināties, kā arī tam nav neviena universāla līdzekļa, kas der visiem.
Lai tiktu galā pats, ir jāsāk ar savu parādu un aizņēmumu aprēķināšanu, pilnībā jāizmaina savi līdzšinējie dzīves paradumi un kardināli jāmaina tie faktori, kas ietekmēja un virzīja tevi uz parādsaistībām pirmām kārtām, kā arī treškārt, ir nepieciešams atrast ienākumu avotu, kas ļauj optimālā līmenī atmaksāt visus parādus.

2. Maini uzvedību, kas noveda līdz parādsaistībām

Viens no galvenajiem faktoriem, kas tika uzskaitīti sadaļā “jātiek galā pašam” ir kardināla savas uzvedības un dzīves stila maiņa, lai izslēgtu tos faktorus, motivatorus un apstākļus, kas pirmām kārtām virzīja tevi uz parādsaistībām. Ir daudz dažādu iemeslu, kādēļ cilvēki nonāk parādsaistībās, taču vieni no vissliktākajiem uzvedības paradumiem, kādi ir sastopami, ir: to lietu iegāde, kuras tu nespēj atļauties, pārlieku lieli tēriņi, budžeta neplānošana, izšķērdība, neapdomāta ātro kredītu pieteikšana, pamatojoties uz viltus cerību, ka kredītu būs iespējams atmaksāt laicīgi u.c.

Ja tu esi pavadījis savu dzīvi dzīvojot ar visatļautību, kad īstenībā neko no visa, kas tev ir, tu īsti neesi bijis spējīgs atļauties, ir jāpārdomā šāds dzīves stils un jātiecas uz pārmaiņām, kas balstās uz tēriņiem, kuri iekļaujas tavā budžetā, budžeta plānošanu (pat visvienkāršāko), tērēt mazāk nekā tu nopelni utt. Tad, kad pārmaiņas uzvedībā ir notikušas, tas ir zelta vidusceļš, kurš ātri vien nostrādās un liks tev pamanīt vairāk iztikas līdzekļu maciņā dinero.

3. Atrodi ienākumu avotu, kas ir pietiekams

Pēc savām lielajām pārmaiņām dzīvesstilā un parādsaistību atdošanas plāna izveides ir jāķeras klāt vēl vienai ļoti svarīgai, bet arī grūtai misijai – ir jāatrod tāds darbs vai cits ienākumu avots, kas ļauj nopelnīt pietiekoši daudz naudas, lai tu varētu dzīvot UN sākt optimālā līmenī, vai pēc paša izveidotā plāna, atmaksāt savus parādus. Tas nebūt nenozīmē, ka ir jāstrādā nakts maiņas un jāuzņemas 3-4 darbi vienlaikus, taču strādāt vairāk un strādāt gudri (ar atdevi un tieksmi pēc paaugstinājuma) ir galvenie laba ienākumu avota iegūšanas pamatprincipi.