progressivefm.lv

Radio – toreiz un tagad

Kā nopirkt īsto balles kleitu?

Daudzas sievietes, tuvojoties kādam nozīmīgam pasākumam, vēlas izskatīties tā, kā nekad. Ir ļoti svarīgi atrast īsto balles kleitu, jo ar tās palīdzību mēs kļūstam pašpārliecinātākas un skaistākas. Tieši ar kleitas palīdzību mēs izceļam savu sievišķību, bet, diemžēl, šis ir apģērbs, kuru ir visgrūtāk izvēlēties un nopirkt. Lieliskas kleitas noslēpums, tā pat, kā jebkura cita apģērba, ir izcelt skaisto un nomaskēt nepilnības. Katrai sievietei ir jāpārzina savs augums, lai spētu saprast, ko izcelt. Vēl jo vairāk ir jāpazīst savs ķermeņa tips, jo tad ir iespēja atrast ideālo kleitu. Ir 6 ķermeņa tipi – trijstūris, taisnstūris, apvērsts trijstūris, smilšu pulkstenis, ovāls un dimants. Apskatīsim katra ķermeņa tipa izceļamās ķermeņa daļas.

Trijstūra ķermeņa tips

Ja tavs augums atbilst trijstūra formai, tad vislabāk ir izcelt plecu līniju. Tos jāizceļ, jo gurni ir lielāki, nekā pleci un, ja tos nomaskēs, tad pleci izskatīsies vizuāli vēl mazāki. Kleitās meklējiet izteiktas plecu līnijas, kā arī var izmantot plecu polsterējumu. Tādā veidā tiks radīts līdzsvars starp pleciem un gurniem. Ja augšdaļā ir izteiksmīgs izgriezums, tad arī uzmanība tiks vērsta uz to daļu. Vislabākās kleitas, kas samazina gurnu apjomu un A – silueta kleitas, ar piegulošu vidukli. Kleitas, kurām ir apjomīgi pleci, kā arī A – līnijas apakša, izskatīsies īpaši skaisti. Jums ir jāmēģina ar apģērba palīdzību uzmanību vērst uz ķermeņa augšdaļu.

Taisnstūra ķermeņa tips

Šāda tipa augumam piestāvēs kleitas ar iešuvēm viduklī, kā arī formas radīšana ar jostas palīdzību. Ļoti labi izskatīsies kleita bez piedurknēm vai atklātiem pleciem. Tieši šāda ķermeņa formas izceļ mežģīnes un volānus. Sievišķīgas formas piešķirs plati svārki ar sašaurinājumu viduklī.Vislabāk ir izvēlēties kleitas, kurām ir kupli svārki, pieguloša jostasvieta, kā arī izgriezums vai rotājums, kurš pievērš uzmanību vai piešķir apjomu krūtīm un pleciem. Kleita ir jāmeklē tāda, kas spēj proporcionāli apģērbt ķermeņa augšdaļu un apakšdaļu, tajā pašā radot izteiksmīgu vidukli. Var vilkt vienkrāsainu piegulošu apģērbu, bet viduklī uzlikt platu jostu.

Apvērsta trijstūra ķermeņa tips

Šāda ķermeņa tipam piestāvēs kleitas ar dziļu V-veida izgriezumu. Apjomu vajadzētu likt uz gurniem, ne pleciem. Vislabāk izskatās kleitas bez piedurknēm, vai arī ar garām, piegulošām piedurknēm. Ja kleita ir uz lencītēm, tā pleciem lieks izskatīties platākiem. Būtu jāizvairās no uzkrītošām kakla līnijām. Vislabāko efektu radīs kleitas ar paaugstinātu vidukli un A-silueta svārkiem, toties arī labi izskatīsies svārki, kuri ir plīvojoši un krīt no jostasvietas. Vienkāršas, apspīlētas kleitas, ar paaugstinātu vidukli izskatīsies skaisti. Tāpat skaisti izskatīsies plata kleita ar V-veida izgriezumu aizmugurē, kas ir laba alternatīva un uzmanību pievērsīs kaklam. Ja ir gari mati, tad arī tos var sacelt augšā, lai radītu palielinātu efektu. Mērķis ir palielināt ķermeņa apakšdaļu, lai izlīdzinātu plecu un gurnu līdzsvaru. Ir iespēja arī radīt ilūziju, ka ķermeņa apakšdaļa ir apjomīgāka. Ir iespēja kombinēt atsevišķus apģērba gabalus, piemēram, augšdaļā vilkt kaut ko melnu, bet apakšdaļā ko baltu vai krāsainu.